Dívá se takhle, když vytahujete přepravku na kočky?

Kdo jsem

Jmenuji se Tereza Ježková, jsem veterinární lékařka a poskytuji užitečnou službu: Veterinární výjezdy k Vám domů.

Výhoda pro Vás

Veterinární ordinace jsou dnes na každém rohu, ale když je potřeba zvíře naložit a přivést, i ta nejbližší je najednou neskutečně daleko.

Možná nemáte auto a autobus k vám jezdí 2x denně, nebo Vašeho mazlíka do dopravního prostředku prostě nenaložíte, případně je mu v autě špatně nebo nesnáší prostředí čekárny či veterinární ordinace? Možná potřebujete ošetřit kozu, husu nebo prase. Nebo máte zvířat víc. Nebo se Vám prostě nechce nikam jezdit.

Se mnou nemusíte.

Co Vám nabízím

Kompletní veterinární službu – u Vás doma. Prostředí Vašeho domova umožňuje poskytnutí širokého spektra veterinárních úkonů, od veškeré prevence po diagnostické zákroky a léčbu včetně drobných  chirurgických úkonů.

Pro větší operace mám operační sál a zvíře si s sebou odvezu – abych ho pak v určeno dobu zase vrátila už probuzené a fit. Stejně tak zajišťuji vyšetření rentgenem, pokud je potřeba, a transport zvířete do veterinární nemocnice.

Co všechno se dá udělat doma?

Více informací o poskytovaných službách naleznete na stránce „Co nabízím„.

A paní doktorko, odkud jste?

Toto je určitě jedna z nejčastějších otázek. Působím v širokém okolí Berouna. Pokud hledáte veterinární ordinaci v Berouně, Králově Dvoře, ve Zdicích, nebo v Rudné u Prahy, v Dobřichovicích nebo třeba i v Unhošti či Kladně, tak už hledat nemusíte.

Podrobnosti včetně mapy najdete na stránce „Kam přijedu„.

Napište mi

Zde mi můžete zanechat zprávu.

Posílám

©2019 MVDr. Tereza Ježková

Log in with your credentials

Forgot your details?